Tā kā SLEEPPOINT.LV piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp PIRCĒJU un PĀRDEVĒJU tiek slēgts Distances līgums. SLEEPPOINT.LV visas preču cenas ir norādītas ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā uz šodienas datumu. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Apmāksas un piegādes informācija:

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu. Rēķinu iespējams maksāt pilnībā, jeb 50% no pirkuma summas, par atlikušo summu iespējams norēķins ar bankas pārskaitījumu pirms pasūtījuma saņemšanas vai SLEEPPOINT salonā-veikalā preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar maksājuma karti. Par pasūtīto preci bez piegādes pakalpojuma ir iespējams norēķināties SLEEPPOINT.LV ar bankas pārskaitījumu vai ar maksājuma karti. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta SLEEPPOINT salonā-veikalā: Ķengaragā, Maskavas ielā 240, Rīgā (veikals nenodrošina preces iekraušanu, saņemot preci veikalā), piegāde Rīgas robežās un piegāde ārpus Rīgas ar kurjeru. Tāpat ir iespējama piegāde ārpus Latvijas robežas ar Express Pasts palīdzību. Jebkurā no variantiem saņemšanas laiks un cena tiks saskaņotas pasūtījuma noformēšanas gaitā. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem. 

Garantija:

Garantija darbojas un ir spēkā, ja klients par radušos problēmu nekavējoties paziņo SLEEPPOINT.LV Garantijas termiņš – 2 gadi no iegādāšanās brīža. Garantija ir spēkā tikai tad, ja prece tika lietota paredzētajiem mērķiem, ievērojot ekspluatācijas noteikumus. Garantijas gadījumos tiek rekomendētas vai apmainītas tikai tās preces daļas, kurām ir defekts. Preci var apmainīt pret jaunu tikai tādā gadījumā, ja visa preces konstrukcija tiek atzīta par brāķētu un nav piemērota tālākai izmantošanai. Garantija nesedz netiešus vai blakus zaudējumus. PRECES atbilstība un tās pasūtītais daudzums tiek pārbaudīts SLEEPPOINT.LV pārstāvja un klienta, vai tā pārstāvja, klātbūtnē preču saņemšanas brīdī. Pretenzijas par saņemto PRECES atbilstību pasūtījumam (modelis, izmērs un tml.), vai preces kvalitāte (vizuāli defekti, bojājumi un tml.) un tās daudzumu tiek pieņemtas 3 kalendāro dienu laikā. PRECES saņemšanas brīdī PIRCĒJAM jāpārbauda PRECES atbilstība pasūtījumam un\vai pavaddokumentiem. 

Papildu garantijas nosacījumi matračiem un virsmatračiem:

Mēs nodrošinām:

 • 15 gadu garantiju visiem matraču veidiem (bonnell, pocket, multipocket un bezatsperu matračiem)
 • 5 gadu garantiju bērnu matračiem un virsmatračiem

Garantija attiecas uz:

 • materiālu defektiem
 • ražošanas defektiem

Realizējot garantijas nosacījumus, ir nepieciešams:

 • sazināties ar SLEEPPOINT.LV pārstāvniecību/veikalu. Tālr. +371 26004302; e-pasts: info@sleeppoint.lv
 • uzrādīt pirkuma apliecinošu dokumentu
 • aizpildīt brīvas formas iesniegumu, kurā aprakstīts defekts, pievienojot fotoattēlu un/vai videoklipu

Svarīgi:

 • matracim jābūt atbilstošā higiēniskajā un sanitārajā stāvoklī, bez redzamiem traipiem un netīrumiem
 • garantija attiecas uz matračiem bez mehāniskiem bojājumiem un pašlabojuma pazīmēm
 • pārdevējs (ražotājs) neaizvieto preces matraču ekspertīzes un garantijas remonta laikā
 • papildu garantija ir spēkā, ja uz matrača ir etiķete/marķējums ar matrača apzīmējumu

Garantija neattiecas uz:

 • normālu nolietojumu
 • mehāniskiem bojājumiem, kas radušies ārējas iedarbības rezultātā
 • bojājumi (skrāpējumi, iegriezumi, aizķerumi, plūksniņas, traipi un netīrumi)
 • krokas, nelīdzenumi, ielocījumi, kas parādās pēc slodzes noņemšanas (pieceļoties no matrača) un izzūd pēc izlīdzināšanas ar rokām
 • matrača saspiešanās (uz virsmas izveidojies iedobums), kas ir mazāks par 30 mm, regulārās slodzes vietās (guļvietu zonā)
 • matrača formas pielāgošanās pamatnes formai, uz kuras tas tiek ekspluatēts
 • matrača dekoratīviem elementiem
 • matrača neatbilstība subjektīvajām vēlmēm attiecībā uz komfortu un mīkstuma/cietības pakāpi
 • putupoliuretāna krāsas izmaiņas no baltas/krāsainas uz dzeltenu (līdz pat gaiši brūnai). Paskaidrojam, šīs dabiskās vizuālās izmaiņas ietekmē ultravioleto staru gaisma, mitruma līmenis un tas neietekmē matrača īpašības
 • matraču izmēru novirzes: ±15 mm platumā/garumā, ±18 mm augstumā

Garantija ir spēkā neesoša, ja:

 • prece ir turēta ārpus telpām vai paaugstināta mitruma apstākļos
 • preces ir nepareizi uzglabātas vai uzstādītas, izmantotas nepareizi vai neatbilstoši, jebkādā veidā pārveidotas vai modificētas, vai nav ievēroti zemāk minētie tīrīšanas un kopšanas noteikumi

Atteikuma tiesības:

Fizisko personu iepirkšanās kārtību SLEEPPOINT.LV nosaka LR Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 par Distances līgumu. LR Ministru Kabineta Noteikumi nosaka, ka PIRCĒJAM ir tiesības atkāpties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci PĀRDEVĒJAM. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, PIRCĒJS apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un prece vairs nevar tikt atgriezta (Veselības un higiēnas apsvērumi – atvērts tādas preces iepakojums, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ MK 255 22.punkts), tāpēc, lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī jāpārliecinās vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri un nedrīkst sabojāt preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs – SIA „Sendeko Latvia”, Reģ. Nr. 40103424937, adrese: Maskavas iela 240, Rīga, LV-1063; tālr. +371 26004302; e-pasts: info@sleeppoint.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no šā līguma. Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā, prece ir jānogādā SLEEPPOINT veikalā, Rīga, Maskavas iela 240, LV-1063. 

Atteikuma tiesības nevar tikt izmantotas, ja prece izgatavota pēc PIRCĒJA norādījumiem, MK 255 22.punkts (piemēram, individuāls pasūtījums, individuāls (savs) izmērs, nestandarta auduma kategorija).

Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Uz juridiskām personām neattiecas, jo PTAL un MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka šie normatīvie akti attiecas uz patērētājiem – fiziskām personām.